Під час ремонту на вікна витратили 1/10, а на стіни 7/10 всієї фарби, а решту 6 кг витратили на

підлогу. Скільки було всієї фарби? Скільки витратили фарби на вікна та підлогу окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Zhabay Zhanbota.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на пол потрачено

1 - (1/10) - (7/10) = 2/10 = 6 кг

на окна

1/10 = 6/2 = 3 кг

на стены

3*7 = 21 кг

Всего краски

3*10 = 30 кг