У Наталки є 19 15/25; грн. Вона хоче купити цукерок та печива, щоб пригостити своїх друзів. За

цукерки потрібно заплатити 12 4/25 грн., за печиво - 6 15/25 грн. З'ясуйте, чи вистачить Наталці коштів для її задумки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ашихина Лиза.

Ответ:

Так, вистачить

Пошаговое объяснение:

1) 12 4/25 + 6 15/25 = 18 19/25(грн) - заплатити ща цукерки та печиво

2) 19 15/25 - 18 19/25 = 490/25 - 469/25 = 0 21/25 (21 копійка з 25) - Залишилось

Відповідь: Так, вистачить. І ще залишиться 21/25 грн