Установіть відповідність між виразом(1-3) та його значенням(А-Д), якщо a=1/2 1. 2,8a​-2,06 2.

3,7a+5,6a'4,8a 3. 3,02+0,83a-2,02 Пжжжж поможіть мені

Ответы на вопрос

Отвечает Швец Марина.

Ответ:

1. -0,66

1. 8,57

1. 1,415

Пошаговое объяснение:

1/2=0,5

1.2,8a-2,06=2,8×1/2-2,06=2,8×0,5-2,06=1,4-2,06=-0,66

2.3,7a+5,6a×4,8a=(3,7×0,5)+(5,6×0,5)×(4,8×0,5)=1,85+2,8×2,4=8,57

3.3,02+0,83a-2,02=3,02+(0,83×0,5)-2,02=3,02+0,415-2,02=1,415

Удачи! Можно "лучший ответ"?