Не виконуючи обчислень, порівняйте: 1) суму чисел -5,43 і 10,58 та їх різницю; 2) суму чисел -47 і

90 та суму чисел -59 і 34. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Володичева Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Будь-яке від'ємне число завжди менше від будь-якого додатного числа, та також менше нуля.

1) суму чисел -5,43 і 10,58 та їх різницю;

-5,43 + 10,58= 5,15   -5,43 - 10,58= -16,01

5,15 > -16.01


2) суму чисел -47 і 90 та суму чисел -59 і 34. ​

-47 + 90= 43    -59 + 34= -25

43 > -25