23,83 + (x - 0,03 2,5) = 38,83. 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенкрат Маша.

Пошаговое объяснение:

23,83 + (x - 0,03 2,5) = 38,83

х- 0,03* 2,5=38,83-23,83

Х- 0,075=15

Х=15: 0,075

х=200

Отвечает Коцур Христя.

Ответ:

Перепишем дане рівняння замість 8 підставимо x:

23,83 + (x - 0,03 * 2,5) = 38,83 * 8

Спростимо вираз у дужках:

23,83 + (x - 0,075) = 310,64

Віднімемо 23,83 від обох сторін рівняння:

x - 0,075 = 286,81

Додамо 0,075 до обох сторін рівняння:

x = 286,885

Отже, розв'язок рівняння: x = 286,885.