Периметр прямокутника дорівнює 32 см . Довжина його становить 10 см .Знайди ширину прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Даниил.

Відповідь:

6 см

Покрокове пояснення:

1)32-10*2=12(см)

2)12:2=6(см)