Дуже прошу, розвяжіть Доведіть, що значення виразу 540 + 4 — складене число.


Ответы на вопрос

Отвечает Сафаров Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

540 + 4=544

складене число можна розкласти на прості множники

тож розкладаємо

544 /2

272/2

136/2

68/2

34/2

17/17

1              544 =2×2×2×2×2×17= 2⁵ × 17 - тож число 544 складене

А з іншого боку  Кожне складене число є добутком двох натуральних чисел, більших 1.

тож досить  написати 544 = 2× 272 - і це значить складене число