1027. За перший день туристи пройшли 3/5 маршруту що ставило 12 км. Скільки залишилось ïм пройти


Ответы на вопрос

Отвечает Харчу Яна.

Ответ:

8км

Пошаговое объяснение:

12:3=

5-3=2

4*2=