Задача знайдіть периметр трикутника якщо одна його сторона дорівнює 5 7/10 см друга сторона на 2

1/10 см менша від першої а третя на 2 1/10 см більша за другу сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.

Ответ: початку треба знайти довжини другої та третьої сторони трикутника.

Друга сторона = перша сторона - 2 1/10 = 5 7/10 - 2 1/10 = 3 6/10 см

Третя сторона = друга сторона + 2 1/10 = 3 6/10 + 2 1/10 = 5 7/10 см

Тепер можна знайти периметр трикутника, додавши довжини всіх трьох сторін:

Периметр = 5 7/10 + 3 6/10 + 5 7/10 = 14 2/10 см = 14.2 см

Отже, периметр трикутника дорівнює 14.2 см.

Пошаговое объяснение: