Допоможіть будь ласка!! Спростити вираз: a) -27+c+(-39); 6)x+(-2,5)+2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Эдуард.

Ответ:

вот фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Рудомётова Екатерина.

Ответ:

а)-27+с+(-39)=-27+с-39=-66+с.

6)х+(-2,5)+2,5=х(оскільки сума двох протилежних величин дорівнює 0,видаліть їх із виразу).