Обчисли об’єм прямокутного паралелепіпеда з наведеними вимірами 2/3 см; 5/8 см і 3 см, даю 50

баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Артем.

Об'єм прямокутного паралелепіпеда = 2/3 см × 5/8 см × 3 см = 5/4 см³