Запиши 3 розв'язки нерівностей 7<у<8 спочатку у вигляді мішаних чисел, а потім перетвори їх у

неправильні дроби. Пж

Ответы на вопрос

Отвечает Юрчук Саша.

Ответ:

7 1/3= 22/3        7 2/5=37/5       7 3/4=31/4

Пошаговое объяснение:

7<у<8

у= 7 1/3    ;   7 2/5;    7 3/4

у=  22/3        37/5       31/4