Виконай завдання. Знайди площу та периметр прямокутника зі сторонами 23 см і 17 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бусыгина Настя.

1) 17 + 23 + 17 + 23 = 80 (см) - периметр.

2) 17 * 23 = 391 (см²) - площа.

Відповідь: 80 см периметр прямокутника; 391 см² площа прямокутника.

__________________________________________________________

p.s.

    Сподіваюсь,

                     що допомогла Вам))

__________________________________________________________

Якщо зможете відмітити мою відповідь як найкращу, буду дуже вдячна Вам, але це Ваше рішення, робити чи ні )))

Отвечает Бектемир Айару.

Ответ:

(23+17)*2=

23+17=.4о

40*2=80

Р=80