Спростіть вираз і знайдіть його значеня:x+(-2 4/9)+8 13/24+у+(-3 2/9)+(-4 5/24). Якщо х=-3 5/6,у=-2

11/12​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Артем.

Пошаговое объяснение:

х + (-2 4/9) + 8 13/24 + у + (-3 2/9) + (-4 5/24) =

х - 2 4/9 + 8 13/24 + у - 3 2/9 - 4 5/24 =

х + (-2 4/9 - 3 2/9) + (8 13/24 - 4 5/24) + у =

х + (-5 6/9) + 4 8/24 + у =

х - 5 2/3 + 4 1/3 + у = х - 1 1/3 + у

х = -3 5/6; у = -2 11/12

х - 1 1/3 + у = -3 5/6 - 1 1/3 + (-2 11/12) =

-3 10/12 - 1 4/12 - 2 11/12 = -6 25/12 = -8 1/12