Знайти значення виразу: -2·8·(-99)234(-1)·0·78(-3)=


Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Відповідь:

Значення виразу:

-2·8·(-99)234(-1)·0·78(-3) = 0

Покрокове пояснення:

Пояснення:

-2 множимо на 8, отримуємо -16. Далі множимо на (-99)234, що дає -16*(-99)234. Оскільки (-99)234 додатнє, множення на від'ємне число дає додатний результат, тому -16*(-99)234 дорівнює 1699 в степені 234. Далі множимо на (-1), отримуємо -1699 в степені 234. Множимо на 0, отримуємо 0. Множимо на 78(-3), що дорівнює 1/(78³), отримуємо 0. Отже, значення виразу дорівнює 0.

Отвечает Калинин Алексей.

Перетворимо множення на додавання звичайним чином:

-2·8·(-99)·2·3·4·(-1)·1·0·(1/78)·(1/78)·(1/78) =

= 2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·2·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3·3