Спростіть вираз і знайдіть його значення -8-а і а+23


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Матвей.

Ответ:Для спрощення виразу нам необхідно об'єднати його частини з алгебраїчними знаками.

-8 - a + a + 23 = -8 + 23

Таким чином, ми позбулися змінних a, оскільки знаки змінних зі зворотними знаками скоротились одне з одним.

Залишається просто обчислити значення виразу:

-8 + 23 = 15

Отже, значення виразу -8 - a + a + 23 дорівнює 15.

Пошаговое объяснение: