Розв'яжіть рівняння Х+8,07=23,01 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

Ответ:

14,94

Пошаговое объяснение:

23,01 - 8,07 = 14,94

Отже, розв'язок рівняння Х + 8,07 = 23,01 є:

Х = 14,94

Отвечает Звягина Вика.

х=23,01-8,07

х=14,94

.......