2,7 +( – 3,3). 25 – 45 Розв’язати рівняння: х+17=5 Знайти суму цілих чисел, які розташовані на

координатній прямій між числами -9 та -16. Розв’язати рівняння: Скласти вираз та знайти його значення: до різниці чисел і –4,5 додати різницю чисел і 5,8. Обчисліть значення виразу: -5,3 - 4,13 + (-2,44) + 15,87 - 0,05.

Ответы на вопрос

Отвечает Мардамшин Айнур.

Пошаговое объяснение:

2,7 + (-3,3) = 2,7 - 3,3 = -0,6

25 - 45 = -20

х + 17 = 5

х = 5 - 17

х = -12

-10 + (-11) + (-12) + (-13) + (-14) + (-15 =

-10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 = -75

-5,3 - 4,13 + (-2,44) + 15,87 - 0,05 =

-5,3 - 4,13 - 2,44 + 15,87 - 0,05 = 3,95