7. Чому дорівнює значення виразу -0,8x - 10,6x - 0,7y), якщо 2x-y =-8.ПОМОГИТЕ СРОЧНО!​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

Щоб знайти значення виразу -0,8x - 10,6x - 0,7y, якщо 2x - y = -8, спочатку потрібно знайти значення x та y, використовуючи рівняння 2x - y = -8:

2x - y = -8

y = 2x + 8

Тепер, замінивши y на 2x + 8, можна знайти значення виразу:

-0,8x - 10,6x - 0,7y = -11,4x - 0,7(2x + 8)

= -11,4x - 1,4x - 5,6

= -12,8x - 5,6

Отже, значення виразу -0,8x - 10,6x - 0,7y дорівнює -12,8x - 5,6, якщо 2x - y = -8.