Довжина прямокутника дорівнює 3,5 дм, а ширина в 3 рази більша за довжину. Знайти площу та

периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

ширина = 3,5 * 3 = 10,5 дм

P = 2(a+b) = 2(3,5+10,5) = 2* 14 = 28 дм

S = a*b = 3,5 * 10,5 = 36,75 дм квадратних

Пошаговое объяснение: