Оленка купила 0,6 кг цукерок по 154,6 грн. за кілограм і 1,8 кг печива по 132,8 грн. за кілограм.

Скільки всього грошей Оленка витратила на покупку допоможить пожалуйста (20 бл)​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Алёнушка.

Відповідь: 331.8 гривень

Покрокове пояснення:

1) 154.6 * 0.6 = 92.76 грн - за цукерки

2) 132.8 * 1.8 = 239.04м грн - за печиво

3) 239.04+ 92.76 = 331.8 грн – усі разом