Допоможіть будь ласка два рівняння а 0,37x+1,5=5,2 б 3,2(5,3-x) + 5,8=028,2


Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовский Виталий.

Ответ:

а) 0.37x + 1.5 = 5.2

Спочатку віднімемо 1.5 з обох боків:

0.37x = 3.7

Тепер розділимо обидві сторони на 0.37:

x = 10

Відповідь: x = 10.

б) 3.2(5.3 - x) + 5.8 = 28.2

Спочатку віднімемо 5.8 з обох боків:

3.2(5.3 - x) = 22.4

Тепер розділимо обидві сторони на 3.2:

5.3 - x = 7

Віднімемо 5.3 з обох боків:

-x = 1.7

І помножимо на -1:

x = -1.7

Відповідь: x = -1.7.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Gromyko Dima.

Ответ:

0.37x = 5.2 - 1.5 \\ 0.37 x = 3.7 \\ x = 10 \\ 16.96 - 3.2x + 5.8 = 28.2 \\  - 3.2x = 28.2 - 16.96 - 5.8 \\  - 3.2x = 5.44 \\ x = 5.44 \div- 3.2 \\ x = -1.7