|8× - 3,61 |= 5,2.помогите с решением


Ответы на вопрос

Отвечает Лейва Станислава.

Ответ:

8x - 3.61 = 5.2-(8x - 3.61) = 5.2Розв'язання першого рівняння:

Додамо 3.61 до обох боків рівняння:8x = 8.81Поділимо обидві сторони на 8:x = 1.10125Тому розв'язок першого рівняння - це x = 1.10125.Розв'язання другого рівняння:

Розкриємо дужки та поміняємо знаки перед обома доданками:-8x + 3.61 = 5.2Віднімемо 3.61 від обох боків:-8x = 1.59Поділимо обидві сторони на -8 та поміняємо знаки:x = -0.19875Тому розв'язок другого рівняння - це x = -0.19875.