5. Знайдіть значення виразу 7а-(а-36), якщо 2а + b= - 0,9.поможітььь


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Сёма.

Відповідь:

2.7

Покрокове пояснення:

розкриємо дужки

7a-(a-3b)=7a-a+3b=6a+3b=3(2a+b)

7a-(a-3b)=3×0,9=2,7