Скількома способами можна розсадити 6 учнів на 13 місцях?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Даша.
Кількість способів, які можна розсадити 6 учнів на 13 місцях, можна обчислити за допомогою формули перестановок без повторень:

P(13,6) = (13!)/(13-6)! = (13!)/7!

Отже, можна розсадити 6 учнів на 13 місцях 13!/(7!) = 13 × 12 × 11 × 10 × 9 × 8 = 1,235,146,240 способами.