. У великій корзині в 5 разів більше грибів, ніж у малій. Коли у велику корзину додали 7 кг

грибів, а в малу — 8 кг, то у великій корзині стало у 2 рази більше грибів, ніж у малій. Скільки кг грибів було спочатку в кожній корзині?. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Саая Айдана.

Ответ:спочатку у малій корзині було 3 кг грибів, а в великій – 15 кг

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість грибів у малій корзині через х, тоді в великій корзині їх буде 5х.

Після того, як у кожну корзину додали відповідну кількість грибів, кількість грибів у великій корзині стала 5х + 7, а в малій корзині х + 8.

За умовою задачі, після цього у великій корзині стало у 2 рази більше грибів, ніж у малій:

5х + 7 = 2(х + 8)

5х + 7 = 2х + 16

3х = 9

х = 3

Отже, спочатку у малій корзині було 3 кг грибів, а в великій – 15 кг