1367°. Знайдіть число, якщо: 1) його 4 % це число 12; 2) його 9 % — це число 72; 3) його 13% - це

число 65; це число 140; це число 68. - 4) його 35 % 5) його 17% — це число 68. Допоможіть будь ласка даю 15 монет​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Владимир.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) х=12*100:4=300.

2) х=72*100:9=800.

3) х=65*100:13=500.

5) х=68*100:17=400.