11/44*(-21/44)= Математика 6-Клас відповідь і об'яснение


Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Денис.

Відповідь:

результат дорівнює -231/1936.

Покрокове пояснення:

щоб перемножити дроби, потрібно помножити їх чисельники разом і помножити знаменники разом. Після цього скорочуємо дріб, якщо можливо. У цьому виразі чисельники містять додатній та від'ємний множник, тому результат є від'ємним числом.

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Перший крок - перемножимо чисельники та знаменники дробів:

11/44 * (-21/44) = (11 * -21) / (44 * 44)

Далі, можемо спростити чисельник, помітивши, що 11 має спільний дільник 11 з -21:

(11 * -21) = -231

Отже,

11/44 * (-21/44) = -231 / (44 * 44) = -231/1936

Відповідь: -231/1936.