Знайти значення виразу:-4×0,85-1/7:(-5/14)


Ответы на вопрос

Отвечает Сопот Даник.

Відповідь:

- 3

Покрокове пояснення:

Алгоритм:

- всі дії виконуються зліва направо;

- спочатку виконуємо  множення/ділення, потім додавання/віднімання;

- 4 * 0,85 - 1/7 : ( -5/14) = - 3,4 - ( - 0,4) = - 3

1) - 4 * 0,85 = - 3,4

2) \displaystyle \frac{1}{7}: ( -\frac{5}{14}) = \frac{1}{7}*(-\frac{14}{5})=-\frac{2}{5}=-0,4

3) - 3,4 - ( - 0,4)= - 3,4 + 0,4 = -3