бактерии размножаются делением пополам когда одна бактерия делится пополам за 1 секунду эти

бактерии делятся ещё на четыре бактерии эти четыре бактерии продолжают происходить таким образом становится восьмым путём деления на день начальное число 4.096 бактерий полученных в результате эксперимента за 32 секунды ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсина Алёна.

Ответ:

Надеюсь помог!

Пошаговое объяснение:

Початкова кількість бактерій - 4,096 (це 2^12).

За 1 секунду одна бактерія розділяється на 2, тому за першу секунду кількість бактерій збільшується до 8,192 (це 2^13).

Кожна з цих 8,192 бактерій розділяється на 2 за наступну секунду, отримуючи 16,384 (це 2^14) бактеріїв.

Кожна з цих 16,384 бактерій розділяється на 2 за третю секунду, отримуючи 32,768 (це 2^15) бактерій.

Продовжуючи цей процес, за 32 секунди кількість бактерій стає:

2^12 * 2^1 * 2^2 * 2^3 * ... * 2^31 = 2^(12+1+2+3+...+31) = 2^496

Отже, кількість бактерій, отриманих в результаті експерименту, складає 2^496, що дуже велике число.