Площа однієї кімнати дорівнює 16,5 м2, а площа другої - в 1,2 раза більша. Яка площа обох кімнат.


Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Даша.

Розв'язання:

1) 16,5×1,2 = 19,8 (м²) - площа другої кімнати

2) 16,5 + 19,8 = 36,3 (м²) - площа обох кімнат.

Відповідь: 36,3 м².