1626. Площа однієї з двох кімнат двокімнатної квартири 22,2 м², що в 1,2 рази більше, ніж площа

іншої. 1) Знайди площу обох кімнат разом. 8,8 : D) (S 2) Обчисли вартість ПВХ-покриття для підлоги обох кімнат, якщо 1 м² цього покриття коштує 295 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 22,2 : 1,2 = 18,5 (м^2) - площадь второй комнаты

2) 22,2 + 18,5 = 40,7 (м^2) - площадь двух комнат

3) 40,7 * 295 = 12006,5 (грн) - стоимость покрытия


12006,5 грн ≈ 1201 грн

Отвечает Baker Gabe.

Ответ:

Нехай S1 - площа меншої кімнати, тоді площа більшої кімнати S2 = 1.2S1. За умовою, 1.2S1 = 22.2, тому S1 = 18.5 м². Тоді S2 = 1.2S1 = 1.2 * 18.5 = 22.2 м². Щоб знайти площу обох кімнат разом, треба їх площі додати: S = S1 + S2 = 18.5 + 22.2 = 40.7 м².

Вартість 1 м² ПВХ-покриття для підлоги - 295 грн, тому вартість покриття для обох кімнат буде:

V = 295 грн/м² * 40.7 м² = 12006.5 грн.

Отже, вартість ПВХ-покриття для підлоги обох кімнат складає 12006.5 грн.

Пошаговое объяснение: