Що потрібно зробити для того щоб звияайний дріб 2 і 5 перетворити на десятковий?


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Яна.

1)  2/5 = 4/10 = 0,4.

Ответ:  0,4.

Отвечает Пахлеванян Анна.
Отже, Щоб перетворити звичайний дріб у десятковий, можна його чисельник поділити на знаменник.
2/5 = 2:5 = 0,4