#1472. Кількість книжок на першій полиці удвічі менша, ніж на дру- гiй. Якщо з першої полиці взяти

9 книжок, а на другу постави- ти 12, то на першій полиці стане у 7 разів менше книжок, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці? помогите пожалуйста на тетрадке​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагараев Арман.

Допустим на 1 полці х книжок,

тоді на 2 2х ,по у умові х-9 в 7 раз менше 2х+12

7(х-9)=2х+12

7х-63=2х+12

7х-2х=63+12

5х=75

х=75 : 5. х=15 книжок на 1 полиці ,30 на