Автомобіль їхав 7 год зі швидкістю 85 км/год, 3 год — зі швидкістю 100 км/год і 1 год — зі

швидкістю117 км/год. Знайди середню швидкість руху автомобіля.помогите пж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Татьяна.
(85 • 7 + 100 • 3 + 117 • 1) : 11 = (595 + 300 + 117) : 11 = 1012 : 11 = 92 (км/год)
Відповідь: середня швидкість автомобіля 92 км/год.
Отвечает Исаков Костя.

Ответ:

82

Пошаговое объяснение:

1)(85+80):2=82км/год ВІДПОВІДЬ:середня швидкість автомобіля 82 км/год