Знайко задумав число, додав до нього 66, здобуту суму зменшив на 250 й отримав число 1 250. Яке

число задумав Знайко? БУДЬЛАСКА З ПОВНИМ РІШЕННЯМ! Даю 40 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернишов Валерій.

Ответ:Отже, Знайко задумав число 1434.

Пошаговое объяснение:

Нехай задумане число буде позначене як "х". За умовою задачі маємо таку рівність:

(x + 66) - 250 = 1250

Спочатку потрібно обчислити вираз в дужках:

x + 66 = 1250 + 250

x + 66 = 1500

Тепер можемо знайти значення x, віднявши 66 від обох частин рівності:

x = 1500 - 66

x = 1434

Отже, Знайко задумав число 1434.