7,1y+12=2,1y-13 4+x-4/3=3x-4/5 Помогите, пожалуйста, срочно. Надо полностью написать эти примеры

даю 40 б!

Ответы на вопрос

Отвечает Саранская Анастасия.

Ответ:

7,1y + 12 = 2,1y - 13

7,1y - 2,1y + 12 = -13

5y + 12 = -13

5y = -25

y = -5

4 + x - 4/3 = 3x - 4/5

x - 3x = 4/3 - 4/5 - 4

-2x = -8/15 - 60/15 - 60/15

-2x = -128/15

x = 64/15

Пошаговое объяснение:

Перше рівняння:

7,1y + 12 = 2,1y - 13

Віднімемо 2,1y з обох частин рівняння:

7,1y - 2,1y + 12 = -13

Скоротимо такі складові:

5y + 12 = -13

Віднімемо 12 з обох частин рівняння:

5y = -25

Розділимо обидві частини на 5:

y = -5

Відповідь: y = -5.

Друге рівняння:

4 + x - 4/3 = 3x - 4/5

Перенесемо всі доданки з невідомим x у ліву частину, а числові значення у праву частину рівняння:

x - 3x = 4/3 - 4/5 - 4

Обчислимо значення дробів і виконаємо віднімання:

-2x = -8/15 - 60/15 - 60/15

-2x = -128/15

Розділимо обидві частини на -2:

x = 64/15

Відповідь: x = 64/15.