Обчисли частку: 1)-4,5:9; 2)-2,8:(-0,7); 3)2 1/3:(-9 1/3).


Ответы на вопрос

Отвечает Полюдова Маша.
-4,5:9 = -0,5
-2,8:(-0,7) = 4
Для третьої задачі, спочатку переведемо дроби у змішаний вигляд:
2 1/3 = 7/3 та -9 1/3 = -28/3
Тоді 2 1/3 : (-9 1/3) = (7/3) / (-28/3)
Перевернемо дільник та помножимо на дільник:
(7/3) / (-28/3) = (7/3) * (-3/28) = -1/12
Отже, 2 1/3 : (-9 1/3) = -1/12.