Срочно пж 2,5 * (3x + 0,4) - 5,1x если x = 8 даю 10б


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Роман.

Відповідь:

Щоб обчислити вираз 2,5 * (3x + 0,4) - 5,1x при x = 8, замінимо у виразі змінну x на 8 і виконаємо арифметичні операції:

2,5 * (3x + 0,4) - 5,1x = 2,5 * (3 * 8 + 0,4) - 5,1 * 8

= 2,5 * (24 + 0,4) - 40,8

= 2,5 * 24,4 - 40,8

= 61 - 40,8

= 20,2

Отже, вираз 2,5 * (3x + 0,4) - 5,1x при x = 8 дорівнює 20,2.

Покрокове пояснення:

Отвечает Юсупов Илья.

Ответ:

20.2

Пошаговое объяснение:

2.5* (3x + 0.4) - 5.1x   если x=8

2.5* (3*8 + 0.4) - 5.1*8

2.5* (24+0.4) - 40.8

2.5* 24.4 - 40.8

61 - 40.8 = 20.2