З одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два велосипедисти. Один з них рухався зі

швидкістю 40,5 км/год, а другий – 39,5 км/год. Якою була відстань між ними через 4,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушняк Марта.

Ответ:

1)40,5*4.5=182,25(км)проїхав 1 велосип.

2)39.5*4.5=177.75(км)проїхав 2 велосип.

3)182.25+177.75=360(км)відстань між велосипедистами через 4.5 год.

Пошаговое объяснение:

Отже, щоб знайти швидкість, треба шлях поділити на час;

щоб знайти шлях, треба швидкість помножити на час;

щоб знайти час, треба шлях поділити на швидкість