В одному ящику кольорових кульок на 27 більше, ніж в другому. Скільки кольорових кульок у другому

ящику, якщо їх там у 4 рази менше, ніж у першому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Решетняк Дарья.
Нехай, у першому ящику 4х кульок, тоді в другому х. Якщо різниця між ними 27, тоді маємо відʼємну дію між кульками. Маємо рівняння:
4х-х=27
3х=27
х=27:3
х=9
Отже, у другому ящику 9 кульок, а у першому - 4•9=36.
Відповідь: у другому ящику 9 кульок.
Отвечает Катаева Олеся.

Передамо проблему українською мовою:

У одному ящику з кольоровими кульками є на 27 більше, ніж у другому. Скільки кольорових кульок є в другому ящику, якщо їх там на 4 рази менше, ніж у першому?

Позначимо кількість кульок у другому ящику як x. Згідно з умовою, кількість кульок у першому ящику дорівнює 4x + 27. Щоб відповідати умові, маємо рівняння:

4x + 27 = 5x

Розв'язуємо його:

4x + 27 = 5x

27 = x

Тому кількість кольорових кульок у другому ящику становить 27.