Срочно! Даю 35 баллов! 1) Розв'яжи рівняння 11,5х-8,7=1,5х+5,9 2) Знайди середнє арифметичне двох

чисел -5,6 і 4,8 3) В одному ящику кольорових кульок на 18 більше, ніж у другому. Скільки кольорових кульок у другому ящику, якщо їх там у 4 рази менше, ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Залещук Артем.
11,5х-8,7=1,5х+5,9
11.5х-1.5х=5.9+8.7
10х=14.6
х=14.6:10
х=1.46

(-5.6+4.8):2=-0.8:2=-0.4