Туристи виїхали з бази відпочинку в протележних напрямках. Швидкістьпершого туриста 65 км/год, а

другого 85 км/год. Яка відстань між їхніми будинками, якщо кожен з них добрався до дому через а год? Обчисли значення виразу якщо а=2год

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Павел.

Ответ:65+85=150(км/год)-віддалення за годину

150*2=300(км)

Відповідь:300 км відстань між їхніми будинками .

Пошаговое объяснение: