За три тижні туристи подолали 69км маршруту. За перший тиждень вони пройшли 3/5 маршруту,

пройденого за третій тиждень, а за другий - 70% маршруту пройденого за третій тиждень. На скільки кілометрів більше пройшли туристи третього тижня, ніж першого? ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай х км пройшли за третій тиждень, тоді 0,6х км пройшли за перший тиждень, тоді 0,7х км пройшли за другий

Складаємо рівняння:

х+0.6х+0.7х=69

2.3х=69

х=69:2,3

х=690:23

х=30

Отже: 30 км пройшли за третій тиждень, тоді 30*0,6=18км пройшли за перший тиждень, тоді 30*0.7=21 км ройшли за другий тиждень.

Тоді 30-18=12 км.

Відповідь: на 12 км більше пройшли третього тижня ніж першого

Отвечает Друма Аня.

Ответ:

На 12 км больше

Пошаговое объяснение:

70% = 70/100 = 7/10

Прошли за 3 неделю — х км

Прошли за 1 неделю — 3/5х км

Прошли за 2 неделю — 7/10х км

Прошли всего — 69 км

х + 3/5х + 7/10х = 69

х + 6/10х + 7/10х = 69

1 13/10х = 69

23/10х = 69

х = 69 : 23/10

х = 69 * 10/23

х = 3 * 10/1

х = 30/1

х = 30

Прошли за 3 неделю = (х) = 30 км

Прошли за 1 неделю = (3/5х) = 3/5 * 30 = 90/5 = 18 км

Прошли за 2 неделю = (7/10х) = 7/10 * 30 = 210/10 = 21 км

30 - 18 = 12 (км) - больше прошли туристы за 3 неделю чем за 1