1. Обчисліть масові частки елементів у глюкозі 2. Здійсніть перетворення: СН4 → СО2 → С6Н12О6 →

С2Н5ОН → СН3СООН 3. Застосування глюкози

Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Андрей.

Відповідь:

Масові частки елементів у глюкозі (C6H12O6) можна обчислити наступним чином:

Вуглець: W© = 6 * 12 / 180 * 100% = 40%

Водень: W(H) = 12 * 1 / 180 * 100% = 6.7%

Кисень: W(O) = 6 * 16 / 180 * 100% = 53.3% 1

Це послідовність хімічних реакцій:

СН4 + 2O2 → СО2 + 2H2O

СО2 + H2O → C6H12O6 + O2

C6H12O6 → 2C2H5OH + 2CO2

C2H5OH + O2 → CH3COOH + H2O

Глюкоза широко застосовується в медицині, харчовій промисловості та спорті. Це джерело енергії для організму, що швидко засвоюється. Вона також використовується для виробництва лікарських препаратів та харчових добавок.

Пояснення: