100%=130 20%=?77%=970,2100%=?50%=?14%=889?%=4508,5100%=?Вкладник вніс до банку 10000 грн від 12%

річних.Скільки коштів буде на його рахунку після 2 років?Зауважимо що вкладник не знімав кошти з рахунку протягом 2 років.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колтунова Валерия.

Ответ:

20% = 26

100% = 1255

50% = 645,1

100% = 635

?% = 635*14/889 ≈ 10%

?% = 100*4508,5/970,2 ≈ 465%

100% = 10000 * (1+0,12)^2 = 12544 грн (с учетом сложных процентов)

Пошаговое объяснение: