Плізз зделацте условіям і рішення к цій задачи:Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнюе 7,2 см,

що становить 0,8 його довжини та 0,18 його висоти Обчисліть об'ем паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Жигер Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина паралелепіпеда дорівнює L, а висота дорівнює H. Тоді маємо такі співвідношення:

ширина = 0.8L

висота = 0.18H

ширина = 7.2 см

Звідси маємо:

0.8L = 7.2

L = 9

0.18H = 7.2

H = 40

Об'єм паралелепіпеда дорівнює добутку трьох сторін:

V = L * W * H = 9 * 7.2 * 40 = 2592 куб.см

Отже, об'єм паралелепіпеда дорівнює 2592 куб.см.