Дві вантажівки виїхали одночасно з двох міст назустріч одна одній. До моменту зустрічі одна з них

пройшла 5/12 усього шляху і ще 15 км, а інша половину відстані, пройденої першою. Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Огнетова Дарья.

Ответ:

60 км

Пошаговое объяснение:

Расстояние = х км

Проехал 1 автомобиль = 5/12х + 15 км

Проехал 2 автомобиль = 1/2(5/12х + 15) = 5/24х + 15/2 = 5/24х + 7 1/2 км

5/12х + 15 + 5/24х + 7 1/2 = х

10/24х + 15 + 5/24х + 7 1/2 = х

15/24х + 22 1/2 = х

15/24х - х = -22 1/2

-9/24х = -45/2

х = -45/2 : (-9/24)

х = -45/2 * (-24/9)

х = -5/1 * (-12/1)

х = 60/1

х = 60

Расстояние = (х) = 60 км