автомобіль проїхав 509,6 км за 7 годин яку відстань проїде автомобіль за 5 годин якщо рухатиметься

з такою самою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Климович Максим.

Розв'язання:

1) 509,6 : 7 = 72,8 (км/год) - швидкість автомобіля

2) 5 • 72,8 = 364 (км) - відстань, яку проїде автомобіль за 5 годин.

Відповідь: 364 км.

Отвечает Лаврова Марта.

Відповідь:

Спочатку треба дізнатися з якою швидкістю авто їхало.

S(Відстань):T(Час)=V(Швидкість)

509,6 : 7 = 72,8 км/год

V(Швидкість)*T(Час)= S(Відстань)

72,8*5= 364 км (за 5 годин)