щоб збудувати стіну завдовжки 35 м, заввишки 12 м і завтовшки 80 см, 168 000 цеглин потрібно

витратити на будівніцтво стіни завдовжки 32 м, заввишки 14м і завтошки 50 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Саша.

Ответ:

Можемо вирішити задачу, порівнюючи співвідношення об'ємів потрібних цеглин для будівництва двох стін.

Об'єм цеглини для першої стіни:

35 м * 12 м * 0,8 м = 336 м³

Об'єм цеглини для другої стіни:

32 м * 14 м * 0,5 м = 224 м³

Таким чином, для будівництва стіни довжиною 32 м, висотою 14 м і товщиною 50 см, необхідно буде використати:

224/336 * 168,000 цеглин = 112,000 цеглин.

Отже, потрібно менше цеглин для будівництва стіни довжиною 32 м, висотою 14 м і товщиною 50 см.

(коронка + 5 звезд, очень поможет в продвижении)